Przyjaciele Instytutu Roberta Noble

Działalność instytutu ma na celu poszerzanie świadomości ludzkiej oraz poprawianie jakości życia. Na tej stronie przedstawiamy naszych Przyjaciół. Ludzi, którzy podobnie jak my tworzą coś co pozwala nam wszystkim wzrastać. Jesteśmy wdzięczni za otrzymywane wsparcie i liczymy, że grono osób z Nami współpracujących będzie się sukcesywnie powiększać.

Poniżej znajdziecie strony naszych Przyjaciół, które polecamy odwiedzać:


 

prekognicja300x300Prekognicja.pl -Nagrania wspierające rozwój osobisty i duchowy

Serwis prowadzony przez pana Pawła Stania.

Znajdziecie tam medytacje, relaksacje, wizualizacje, “programowanie” Podświadomości, i wiele innych ciekawych rzeczy. Polecamy w szczególności nagrania „użyteczne” pozwalające między innymi rozwiązywać konkretne problemy, rozwijać nowe umiejętności, zmieniać swoje wzorce zachowań. Pełen profesjonalizm i pasja z jaką Paweł tworzy nowe nagrania zasługuje na największe uznanie.


 

banerOaza Duszy to miejsce dla każdego kto szuka relaksu, wiedzy, refleksji. Znajdziesz tam różne tematy które pomogą Ci w Twojej wędrówce przez życie. Zdrowa dusza to także zdrowy umysł i ciało, dlatego na stronie znajdziecie artykuły na temat zdrowego stylu życia, uzdrawiania, wspomagania swojego organizmu. Patrząc na siebie całościowo możemy osiągnąć wewnętrzną równowagę. Zapraszamy!


 

logojogaJoga Wita to miejsce dla początkujących i zaawansowanych adeptów jogi poszukujących w swoim życiu harmonii, lepszego samopoczucia i poprawy komfortu codziennego życia.

Studio Joga Wita zostało założone przez Sylwię i Dominika Pędzich, którzy od 1995 roku są uczniami dr Marii Stróżyk i działają pod patronatem Centrum Jogi Marii Stróżyk oraz współpracują ze Studiem Namaste Yoga.

Świetne miejsce w Poznaniu, cieszymy się, że możemy z nimi współpracować.


 

prapelnia

Serwis Prapełnia.pl w którym znajdziesz propozycje kursów, warsztatów i innych spotkań o tematyce dotyczącej rozwoju osobistego, artystycznego i zawodowego.

To również przestrzeń, w której możesz umówić się na spotkanie indywidualne – proponujemy psychoterapię oraz coaching rozwojowy w nurcie Gestalt.

Wspieramy rozwój świadomości, który prowadzi do lepszej jakości kontaktu ze sobą, z innymi i ze światem.

Ideałem jest pełnia, a nie doskonałość.

 


Comments are closed.