KSIĄŻKA OOBE ŚCIEŻKA SERCA


 

Darmowy fragment książki —> pobierz

 

W książce OOBE ŚCIEŻKA SERCA zawarłem opis swojej własnej historii. Historia ta jest oparta na faktach związanych bezpośrednio z moimi doświadczeniami poza ciałem, jak również innymi doświadczeniami wpływającymi na rozwój mojej świadomości. Opisałem kluczowe według mnie wątki związane z moimi poszukiwaniami w OBE starając się przekazać czytelnikowi „jak to było”. Tytułowa Ścieżka Serca to droga jaką podążam w swoim życiu…

Pozdrawiam,
Robert Noble

 

„Byłem zjednoczony ze wszystkim, co istnieje, z całkowitą nieskończonością. Zdezorientowany i zaskoczony takim obrotem sprawy mogłem jedynie poddać się temu, co było mi ukazywane. Mój analityczny umysł Roberta ciągle funkcjonował na pełnych obrotach. Byłem w wibracji, która zakręciła mnie w prawym kierunku. Czułem się jak na kolejce górskiej, było to tak intensywne doznanie, że nie wyobrażam sobie niczego mocniejszego! Praktykując OBE zawsze dążyłem do tego, by mieć mocne wrażenia, takie, jakich nie jestem w stanie nawet sobie wyobrazić. Tym razem otrzymałem coś, co było najmocniejszym fajerwerkiem w całym wszechświecie…”

Najnowsza książka Roberta Noble, jednego z najbardziej znanych podróżników astralnych w Polsce, autora podręcznika „OOBE. Drugie życie poza ciałem” to osobista, barwna, pełna zaskakujących szczegółów relacja z trwającej wiele lat wyprawy w przestrzeń ducha i w głąb własnego Serca. Ten fascynujący zapis duchowej podróży autora może stać się inspiracją, jak również przestrogą dla wszystkich tych, którzy zapragnęliby podążyć jego śladem. Ścieżka Czarownika nie jest bowiem łatwa, czyha na niej wiele pokus i niebezpieczeństw. Po drodze mogą pojawić się Rośliny Mocy, Istoty Nieorganiczne, a także cała plejada niezwykłych stworzeń z innych wymiarów, o nie zawsze jasno sprecyzowanych intencjach. Nie brakuje również fałszywych drogowskazów, pytań bez odpowiedzi i bardziej przyziemnych przeszkód, jednak autor, dzięki nieustannemu kierowaniu się Sercem pokazuje, jak je pokonać, jak przezwyciężyć własne słabości, przejrzeć duchowe iluzje i osiągnąć spełnienie.

„OOBE. Ścieżka Serca” to wibrująca od emocji, szczera opowieść o młodym Czarowniku i Wojowniku, który dzięki niezłomności i odwadze odkrywa w sobie uzdrowicielską Moc…

 

Aby zakupić książkę kliknij tutaj —> Kup książkę OOBE. Ścieżka Serca.

 


21 Responses to KSIĄŻKA OOBE ŚCIEŻKA SERCA

  • Robert mówi:

   Na cenę końcową ma wpływ wiele czynników takich jak: wielkość nakładu, ilość stron, wykonanie i wygląd okładki, ilustracje zawarte w książce, korekta, skład, łamanie tekstu itd. Na obecnym etapie produkcji nie mogę jeszcze określić jaka będzie cena książki.

   Z doświadczenia wiem, że najbardziej decydującym elementem wpływającym na cenę jest nakład książki. W związku z tym mam gorącą prośbę abyście udostępniali swoim znajomym informacje o książce OOBE ŚCIEŻKA SERCA oraz rezerwowali swoje egzemplarze, co pozwoli mi oszacować jaki nakład zamówić.

   Pozdrawiam,
   Robert Noble

  • Robert mówi:

   Cena jest już znana i wynosi 49,90 zł. Rezerwując swój egzemplarz w przedsprzedaży można nabyć książkę 10 zł taniej.

 1. Darek mówi:

  Fajnie, że piszesz. :) To bardzo cenne dla osób zainteresowanych tematyką OBE. Szczególnie w sytuacji, gdy nowych książek Roberta Monroe już nie będzie, Bruce Moen też już napisał chyba wszystko co miał do powiedzenia, a na naszym polskim podwórku Darek Sugier tkwiący w pułapce systemu przekonań, stara się zwabić do niego jak najwięcej ofiar. :(
  Pozdrawiam serdecznie. :)

  • Robert Noble mówi:

   Dzięki Darek.

   Mam nadzieję, że ludzie nie poprzestaną tylko na samym czytaniu moich książek, ale na tym co jest najważniejsze czyli Praktyce.

 2. krzysiek mówi:

  Miesiące upływają, a Twojej książki nadal nie ma. Ja rozumiem, że w procesie wydawniczym mogą się zdarzyć różne obsuwy. Czy mógłbyś już podać konkretny termin jej wydania? Może nie na maila, ale tutaj, żeby każdy mógł wiedzieć. Pozdrawiam.

  • Robert Noble mówi:

   Krzysiek wierz mi, że chciałbym poznać ten termin tak samo jak Ty. Obsuwy, które się wydarzają nie są zależne ode mnie. Ja książkę napisałem parę miesięcy temu i jedyne co mi zostało to czekać cierpliwie na to, że inni wykonają swoją pracę. Robię co mogę by książka pojawiła się jak najszybciej, mam nadzieję, że ukaże się jeszcze w te wakacje.

   Pozdrawiam

 3. Olinda mówi:

  No ciekawa jestem Twojej Ksiązki Robercie ale chyba najpierw muszę przeczytać Twoją pierwszą książkę OOBE Drugie życie poza ciałem :) A tę książkę zarezerwuję. Opis mnie zaintrygował…
  Pozdrawiam

  • Robert mówi:

   Proszę bardzo 1 książka to poradnik jak opuszczać swoje ciało. Warto się tego nauczyć przed czytaniem drugiej książki. Pozdrawiam

 4. Tomek mówi:

  Rezerwacji poszła :).
  Czekam niecierpliwie jako,że większość polskojęzycznej literatury LD/OOBE (w tym Twoją 1 książkę) już „połknąłem” ;).
  Pozdro Roberto !!!.

  • Robert Noble mówi:

   Tomek cieszę się, że łykasz książki :) myślę, że ta Ci w gardle nie stanie i przyjemnie ją strawisz mimo iż będzie zawierała 312 stron :)

 5. Robert Noble mówi:

  Książka OOBE. Ścieżka Serca zmienia wydawcę bo gdybym miał czekać to pewnie bym się nie doczekał. Tak więc oficjalnie wydawcą zostaje Instytut Roberta Noble, a książka najprawdopodobniej pojawi się już w połowie sierpnia 2016.

  Pozdrawiam
  Robert Noble

 6. Edyta mówi:

  Data 10 sierpnia do ktorej nalezalo zglaszac sie o rezerwacje i znizke juz minela, a informacji w jaki sposob skorzystac z 10zl znizki nie ma. Prosze o i formacje w jaki sposob dokonac zamowienia, zeby moc z niej skorzystac

  • Robert Noble mówi:

   Taka informacja jest wysyłana na maila oraz po kliknięciu w czerwony link dotyczący przedsprzedaży. Z racji iż cały nakład jest obecnie drukowany ponownie, a dużo osób jest chętnych którzy chcą skorzystać z promocji termin przedsprzedaży przesuwam do 26 sierpnia.

   https://www.facebook.com/oobesciezkaserca/

   Pozdrawiam,
   Robert Noble

 7. Rajmund Leon mówi:

  Dzięki za opisy.
  Niedługo opiszę
  Moje podróże

 8. Toksyczna mówi:

  Robert Noble Skąd przekonanie, że ewoluowaliśmy od małpy?

 9. Toksyczna mówi:

  Robert Noble Skąd przekonanie, że ewoluowaliśmy od małpy?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*